ایزو پارت

ابزارآلات
  • ابزارآلات
  • جوش و برش
  • ابزار اصناف
  • ماشین آلات سبک
  • متریال
  • لوازم ساختمانی
  • لوازم ایمنی
ایزو پارت

ایزو پارت

هنوز در كشور دسترسي پيمانكاران ، كارخانه جات و پروژه ها به تامين كنندگان اصلي ابزار مشكل مي باشد و جهت مقايسه و انتخاب ابزار مناسب و مقايسه كيفيت و قيمت بين برند هاي مختلف حضور فيزيكي و صرف وقت زياد نياز مند مي باشد.

كمبود حضور يك يا چند مرجع اطلاعاتي و خريد غير حضوري آنلاين احساس مي شود كه بجاي تحقيق هاي سنتي و بعضأ اطلاعات اشتباه نياز اطلاعات جامع فني و مهندسي و مقايسه كيفيت و قيمت و ايجاد حق انتخاب گسترده با توجه به نياز و منابع مالي را براي هر مشتري را رفع كند.

ايجاد اينچنين وب سايت و ديتا بيسي نيازمند گروهي مجرب و پيگير با سوابق آكادميك و تجربه فني و كارگاهي داردكه نياز هاي را بررسي كرده و در راستاي بالا بردن كيفيت و بهره وري اجراي كار و انتخاب و تامين مواد اوليه و ابزار اطلاعات و محصولات را در اختيار مجريان پروژه ها و خطوط توليد قرار دهد.

از آنجا كه هر اقدامي سهل يا دشوار نيازمند متولي مي باشد، با توجه به تشكيل گروهي با سوابق مديريت، نظارت و اجرا ي پروژه هاي عمراني و صنعتي پالايشگاهي ، پتروشيمي، نيروگاهي، سيمان و ... بر آن شديم تا با تشكل يك وب سايت جامع آموزشي و تامين كالا و متريال نياز همكاران خود را برطرف نماييم .

با ايجاد يك پايگاه اطلاعاتي متمركز از تحقيقات و بررسي هاي تكراري كه ممكن است روزانه هزاران بار در جاي جاي كشور انجام پذيرد كاسته و تلاش كوچكي در جهت بالا بردن بهره وري همكاران خود انجام دهيمو ايمان داريم اگر قدمي در جهت آموزش و بالا بردن كارايي كشور برداريم نتيجه آن به خودمان منعكس خواهد گشت.

هدف ما بر پايه يك فعاليت مثبت كه نتيجه آن برد برد براي دو طرف مي باشد بنا نهاده شده است. لذا در اين راستا هر گونه همكاري  ، راهنمايي و نقد شما دوستان و همكاران را با ديده منت مي پذيريم.

مدیریت وب سایت ایزوپارت، علی بهرام پور

به کانال تلگرام ایزوپارت بپیوندید.(لطفا کلیک کنید)

پشتیبانی

.

محصول

.

پرداخت امن

.

تحویل سریع

.

تمامی حقوق وب سایت برای فروشگاه اینترنتی ابزار ایزوپارت محفوظ می باشد